GOOGLE ADWORDS YÖNETİMİ

 

Neden İşinizi Büyütmek İçin Google Reklamları Kullanmalısınız?

 

Dijital kitlenin artması Google Adwords’ü tercih etmeniz için yeterli bir sebep. Her geçen gün daha fazla insan bilgi almak, fiyat karşılaştırmak ve alışveriş yapmak için interneti kullanıyor. Tüm bunlara ise Google’da arama yaparak başlıyor. Google Reklamları sayesinde işiniz, hizmetleriniz ve ürünlerinizle ilgili tüm aramalarda ilk sayfada yer alırsınız.


Google Reklam Kampanyanızı Oluşturduktan Sonra Kendi Haline Terk Etmiyorum!

 

Adwords’ü kullanarak işinizi büyütmek istiyorsanız reklam kampanyaları ile düzenli olarak ilgilenmeli, verileri analiz ederek daha az bütçe ile daha yüksek geri dönüşler almak için kampanyalarınızı sürekli geliştirmelisiniz.

 

Google Adwords kampanyaları, işinize uygun kelimelerde üst sıralarda olmanızı sağlıyor. Google’da üst sıralarda olmak sitenize hızlı trafik sağlayarak işinizi büyütmenize yardımcı oluyor. Her ne kadar bu kulağa kolay gelse de, Google Reklamcılığının ardında yatan bilimin farkına varmalısınız.

 

Düşük hacimli (detaylı, uzun arama terimleri) ve daha az maliyetli ama geri dönüşü yüksek anahtar kelimeleri bulmak başlı başına uzmanlık gerektiren bir süreç. Arama hacmi yüksek, pahalı fakat geri dönüşü yetersiz anahtar kelimeler ile paranızı boşa harcarsınız. Google reklamlarına harcayacağınız her kuruş sizin için önemli ve harcadığınız her kuruştan geri dönüş elde etmek istiyorsanız, Adwords kampanyanız ile bire bir ilgilenecek bir uzamnla çalışmanız gerekir.

 

Deneyimli bir Adwords uzmanı ile çalışarak, aynı reklam bütçesi ile %75 hatta daha fazla geri dönüş alırsınız. Paranızı boşa harcamadan, sadece işinize odaklanırsınız.