GOOGLE ADWORDS SALDIRILARINDAN NASIL KORUNURUZ.

Google adwords saldırıları 2018 ve 2019 senelerinde geçmiş senelere göre daha çok arttı. Bunun sebebi birazda internette rekabetin artmasından kaynaklı olabilir diye düşünüyoruz. Bazı kişiler internetteki büyük pasta dilimlerini alıp götürmek istediğinden küçük bütçeli reklamları daha çabuk tüketip daha çok iş alma peşindeler diye düşünüyoruz.

 

Peki hep büyük firmalar mı kazanacak? Para olan hep internette daha mı güçlü olacak? Türkçede atasözü olarakta bilinen "PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAR" atasözü aklınıza gelmesin, çünkü google parayı vereni değil daha çok teknolojiyi en iyi kullananı ve en iyi yazılım, web tasarım, etkinlik, çevirimiçi sürekliliği gibi bir çok algoritması bulunmaktadır.

 

Google'a para yatıran herkes google reklamlarına çıkacaktır. Google'un amacı sizin paranızı en iyi şekilde yada kötü şekilde paranızı harcayıp kendi bünyesine geçirmesidir. 10.000 TL Reklam bütçesi veren kişide reklamda çıkar. 100 TL Veren kişi de reklamda çıkar. İşin olumlu dönüşü şans, zaman, tecrübe ve bilgidir.

 

Yazılımax olarak müşterilerimize gelişmiş ip loglama kuruyoruz.
IP log ile saldırı yapan cihazları tespit edebiliyorsunuz.
Örnek görüntü aşağıdaki gibidir.