BirFatura Fatura Entegrasyonu

 

BirFatura Entegrasyonuyla web sitenizden gelen siparişlerinizi e-fatura / e-arşiv olarak faturalandırabilirsiniz. Sahip olacağınız entegrasyon sistemi ile e-fatura kesme ve arşivleme işlemini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Ancak e-fatura kullanımına yeni başladıysanız entegrasyon sürecini başlatmak için bilmeniz gereken bazı detaylar mevcuttur.

 

E-fatura ve e-arşiv faturalarınızı geliştireceğimiz sistem üzerinden Bir fatura kolektörü çekerek Bir Fatura panelinize düştüğünde tamamlayabilirsiniz.

 

E-faturaya geçiş süreci sanıldığı kadar zor değildir. E-ticaret üzerinden satış yapan bir firmanız varsa fatura işlemlerinizi e-fatura entegre sistemi sayesinde çok kısa bir zamanda tamamlayabilirsiniz. E-fatura entegrasyonu kısmı faturanın hazırlanması ve sınıflandırılması şeklinde ikiye ayrılır.

 

E-ticaret ile uğraşan bir firma için geleneksel tip fatura kullanmak oldukça zaman kaybı yaşatır. E-faturaya geçiş yaptıysanız, vakit kaybetmeden entegrasyon sisteminizde fatura düzenlemesini yapabilirsiniz. E-fatura sistemi size eksiksiz bir fatura hazırlama imkanı da sunar. E-fatura durum kodları ile olası hatanızı anlayabilir, hızlı aksiyon alabilirsiniz.