Google Ads Danışmanlığı

Google Ads Nedir?

Google Ads Google'ın arama sonuçlarında anahtar kelime bazlı ya da Google çözüm ortağı web sitelerinde görüntülü reklamlar yayınlamanızı sağlayan bir platformdur. Google Ads ile işletmenize ait istediğiniz anahtar kelimelerde (Ticari ve telif hakkı olmamak şartıyla) arama sonuçlarında sponsorlu olarak gösterim, listeleme elde edebilirsiniz.

Örneğin güzellik merkezi hizmet satışı yapan bir işletme olarak bulunduğunuz il ve ilçe bazında yapılan aramalarda sponsorlu olarak listelenebilirsiniz. Örneğin Beyoğlu güzellik salonu yazıldığında güzellik merkezinize ait reklamı organik arama sonuçları öncesinde ya da sonrasında gösterebilirsiniz. Anahtar kelimeye verdiğiniz tıklama başı bütçe ya da optimizaston değerlerine göre ilgili aramalarda Google'da yer almanız Google Ads ile mümkün.,

Google Ads Danışmanlığı Nedir?

Google reklamlarını sizler adına yürüten, gerekli kurumları, gözlemlemeleri ve raporları sağlayan ve bunlara bağlı geliştirmeler yapan hizmet türüdür.

Google Ads Uzmanı Kimdir?

Google Ads Danışmanlığı sürecinde ilgili ekipte bulunan, kendisini Google reklamları ve teknolojileri konusunda geliştiren, araştırmalar yapan ve yenilikleri takip eden kişileri Google Ads Uzmanı olarak tanımlamak mümkündür.

Google Ads anahtar kelime bazlı, görüntülü ya da re-marketing çalışmalarınızda sizlere tam ve profesyonel servis sunmaktayız. Google reklamlarında 16 yıllık tecrübemiz ve bilgi kaynağınımız ile size en verimli bütçeler doğrultusunda maksimum sayıda yeni ziyaretçi sağlayacağımızı söyleyebiliriz.

Google Ads reklamlarının temelinde olan anahtar kelime bazlı reklamlar, görüntülü reklamlar ve re-marketing reklamları size sunabileceğimiz ve danışmanlığını yapabileceğimiz temel Google Ads alanlarıdır. Bizimle çalışarak sizi sektörünüzle ilgili yeni hedef kitlelere ulaştırmamız mümkün.