inter-KEP Web Servis Entegrasyonu

Kurumsal bir firmasınız ve inter-KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) kullanıyorsunuz. Kurumsal firmanıza ait portal veya 3'ncü parti program ile entegrasyon yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. inter-KEP web servis entegrasyonu olarak çok fazla entegrasyon gerçekleştirdik. SOAP Web servis entegrasyonlarında da deneyimli fazlasıyla deneyimliyiz. KEP entegrasyonlarında karşılaşacağınız her türlü hatalar, bug 'lar, bugfix' Ler veya fix gibi yazılım destekleri de vermekteyiz. KEP entegrasyonlarında en sıklıkla karşılaşılan hatalar doğru OAuth2 optimizasyonunu doğru yapılmamasıdır. OAuth2 ile login işlemi yapıyorsanız ve en önemlisi refresh token özellikli bir web den alınan "Access Token" var ise doğru bir entegrasyon için bizden destek alabilirsiniz. KEP entegrasyonlarında gelen ve giden kep iletilerinin doğru çekilmesi, mimari yapıların doğru şekilde efektif kullanılması gibi birden fazla hususta yanınızda oluyor ve size her türlü yazılım geliştirme veya danışmanlıkta destek veriyoruz.

inter-KEP Entegrasyonu Cades İmza Nasıl Atabilirim?

KEP entegrasyonlarında mime Type alanının imzalanıp inter-KEP web servislerine gönderiminde bilginiz zayıf veya desteğe ihtiyacınız olursa, firmamız Cades imzalama konusunda CSharp (c#) yazılım dilinde geliştirmiş olduğu masaüstü metotları veya web imzalama çözümlerimizle size destek olabiliriz.

inter-KEP Entegrasyonu Pades İmza Nasıl Atabilirim?

KEP entegrasyonlarında içerikteki PDF dosyasının imzalanıp inter-KEP web servislerine gönderiminde bilginiz zayıf veya desteğe ihtiyacınız olursa, firmamız Pades imzalama konusunda CSharp (c#) yazılım dilinde geliştirmiş olduğu masaüstü metotları veya web imzalama çözümlerimizle size destek olabiliriz.