Mobil Uygulama Yazılımı

 

Günümüz teknolojisi akıllı telefonlar üzerine kurulur iken vazgeçilmezlerden biri de mobil uygulamalardır. Yazılımax Yazılım son kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunarken Android ve iOS işletim sistemine ait akıllı telefonlar için uygulamalar geliştiriyor. Mobil teknolojiyi yakından takip eden Yazılımax Yazılım firmaların, bireysel kullanıcıların ve kurumların işlerini ve hizmetlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmesini sağlıyor. Mobil uygulama ile daha geniş bir ağ kitlesine hitap etmek isteyenlere profesyonel uygulamalar hazırlamakta olan Yazılımax Yazılım alanında uzman yazılımcılar ile istediğiniz platforma, istediğiniz projenizi gerçekleştirmekte sizlere yardımcı oluyor.

 

Yazılımax Yazılım olarak kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için geliştirdiğimiz alt yapı ile Android ve iOS işletim sistemi için mobil uygulamalar üretiyor, başarıya giden yolda yanınızda oluyoruz.

 

Mobil Uygulama Hizmetlerimiz

 

Özel Tasarım: Yazılımax Yazılım bünyesinde hazırlanacak olan mobil uygulama için özel olarak tasarım hazırlamaktayız. Kullanıcıların aradıklarını kolay bulabilmek ve memnun etmek için tüm noktalar ince ince düşünülmekte ve tasarım aşamasında dikkate alınmaktadır.

 

Gelişmiş Yazılım: Gelişmiş yazılım özellikleri ile mobil uygulamanızı aktif olarak sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Size özel olarak hazırlanacak yazılım ile farklı ve öncü olmanın haklı gururunu yaşayabileceksiniz.

 

Gelişmiş Özellikler: Mobil uygulamanızı fark yaratacak özelliklere kavuşturacak olan Yazılımax Yazılım ekibi projenizin özelliklerine uygun olarak geliştirmeler sağlamaktadır. Proje başlangıcında ekibimize aktaracağınız ve ekibimizin yönlendirmeleri ile kararlaştırılacak olan özellikler mobil uygulamalar içerisinde yer almaktadır.

 

Yazılımax Yazılım bünyesinde size özel olarak hazırlanacak tasarım ve yazılım ile mobil uygulamanız başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sektörün öncü markası olarak sunmakta olduğumuz mobil uygulama hizmetlerinde tüm aşamalarda sizlerle birlikte olarak hizmetlerimizi sunuyoruz.

 

Android Uygulama Geliştirme

 

Dünya üzerinde milyonlarca kişi akıllı telefon kullanır iken dikkat çeken işletim sistemlerinin başında Android ve iOS gelmektedir. Kantar WorlPanel tarafından dünya üzerinde gerçekleştirilen son araştırmaya göre mobil dünya sektöründeki işletim sistemi kullanan cihaz sayısı belirlenmiştir. 2016 yılının son verilerine göz atıldığında mobil dünyada Android işletim sisteminin kullanım oranı %61 iken iOS işletim sisteminin kullanım oranı ise %38 olarak açıklandı.

 

Dünyaca ünlü markalar mobil teknoloji dünyasına kattıkları cihazlarda Android işletim sistemine yer verirken daha fazla kişiye erişmek isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için Android uygulama geliştiriyoruz. Mobil uygulamanızı istediğinzi tasarım ve yazılım alt yapısı ile üst düze özelliklerde hazırlamakta olan Yazılımax Yazılım ekibi aynı zamanda cihazınızın Google Play Store’da yayına girme aşamasında da yanınızda olmaktadır.

 

iOS Uygulama Geliştirme

 

Dünyanın en iyi ve en güvenli yazılımı olarak gösterilmekte olan iOS işletim sistemi sadece Apple ürünlerinde ( iPhone, iPad vb. ) kullanılmaktadır. Android işletim sistemine göre daha farklı ve özel bir alt yapıya sahip olan iOS işletim sistemi için gelişmiş yazılımcılarımız ile iOS mobil uygulama geliştirme hizmeti sunmaktayız. Projenizin detaylarını Yazılımax Yazılım ekibi ile paylaştıktan sonra çalışma ekibimiz sizin belirlediğiniz özelliklerde uygulamanızı hazırlamakta ve Apple Store üzerinden yayın almaya başladığı andan itibaren yanınızda yer almaktadır.

 

Dünyanın en çok tercih edilen işletim sistemleri arasında yer alan ve genel olarak güvenlik sebebi ile tercih edilen iOS yazılımı için pek çok farklı kategoride uygulama geliştirme hizmeti sunmaktayız. Başarıyı benimseyen ve gelişmiş özellikleri ile iOS uygulama geliştirme konusunda uzman bir ekibe sahip olan Yazılımax Yazılım ile sizde başarıyı riske atmayın.

 

Yazılımax Yazılım Mobil Uygulama Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?


Mobil teknoloji içerisinde ister bireysel olarak, isterseniz kurumsal olarak yer alabilirsiniz. Herkese açık bir teknoloji olan mobil uygulama ağında yer almak isteyenler için Yazılımax Yazılım ekibi hem bireysel, hem de kurumsal çözümler sunmaktadır. Yazılımax Yazılım, Android ve iOS uygulama geliştirme konusunda başlıca aşağıdaki kategorilerde hizmet sunarken diğer kategorilerde de uygulama hazırlamaktadır.

 

Popüler Mobil Uygulama Kategorileri

 

 • Kurumsal
 • Alışveriş
 • Arkadaşlık
 • Eğitim
 • Eğlence
 • Finans
 • Fotoğrafçılık
 • Haberleşme
 • İş
 • Kişiselleştirme
 • Oyun
 • Yaşam Tarzı

 

Yukarıda yer alan kategoriler ile birlikte hali hazırda yer almakta olan internet sitenizi de mobil uygulama bölümüne taşıyabilirsiniz. İnternet kullanıcılarının %80’i artık gün içerisinde mobil cihazlarını kullanırken kullanıcı potansiyelini arttırmak için mobil uygulama teknolojisini tercih edebilirsiniz.

 

Raporlama ve Analizler

 

Yazılımax Yazılım tarafından gerçekleştirilecek olan iOS ve Android mobil uygulama geliştirmelerinin son aşaması ise raporlama ve analiz işlemleridir. Yeni ve teknolojik analizler ile gerçekleştirilecek olan raporlama ve analiz sistemi sayesinde mobil uygulamanız ile ilgili tüm özellikler, gerçekleştirilen işlemler, geleceğine dair planlar vb. her şey detaylı olarak sizlere sunulmaktadır.

 

Kurumsal yapısı ile sizlere hizmet sunmakta olan Yazılımax Yazılım ekibi araştırma ruhu ve profesyonel çalışmaları ile gelişmiş mobil uygulamalara sahip olmanızı sağlıyor. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile mobil uygulama geliştirmekte olan Yazılımax Yazılım ekibi hızlı, etkili ve başarı odaklı çalışmalarında %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır