WEB YAZILIM

 

Bilişim çağında yaşıyoruz ve yazılım teknolojileri hayatımızın her alanında kendini göstermeye başladı. Tabi ki en çok da profesyonel iş yaşantımızda yer kapladılar. Programlar sayesinde hem zamandan tasarruf edebildik hem de  bunları pazarlayarak kar edebildik. İş yazılımları, işimizi kolaylaştırarak düzen sağlayan,  bizi evrak kalabalığından kurtaran ve hata riskini neredeyse tamamen ortadan kaldıran küçük mucizelerdir. 


 

WEB YAZILIM NEDİR?


İnternet ağı üzerinde çalışan fonksiyonel programlardır.  Böylelikle internet bağlantınız olduğu sürece zaman ve mekan kavramlarından bağımsız biçimde bu programlarla işlerinizi halledebilirsiniz. Bir web yazılım mutlaka ihtiyacı karşılamaya yönelik, sonuç odaklı, işlevsel ve kullanıcı dostu olmalıdır.


 

ERP NEDİR?


Terimsel olarak ERP, Enterprise Resource Planning - Kurumsal Kaynak Planlaması adıyla bilinen özel proje yazılımlar, işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemleridir. Çağımızda birçok firma, özel proje yazılımlara ciddi bütçeler ayırmaktadır.

 

 

CRM NEDİR?


CRM Customer Relationship Management - Müşteri İlişkileri Yönetimi, özetle müşteri ve firma organizasyonu arasındaki sağlıklı bağlantıyı sağlar. Satış programı, Pazarlama programı, Müşteri servisleri programı ve teknik destek programı kısımları müşteri ilişkileri yönetiminin temel yapısını oluşturur.

 

 
İHTİYAÇLARINIZI BELİRLEYİN


Eğer işinizde uzmansanız, yazılım bilmeseniz bile bizim gibi firmalarla çalışarak, kendi iş yazılımınızı yaptırabilir, hem kendiniz kullanabilir hem de pazarlayarak kar elde edebilirsiniz.  Örneğin bir muhasebecisiniz ve iş yaptığınız program ihtiyaçlarınıza tamamıyla cevap vermiyor. İçinizden "keşke şöyle özellikler de olsaydı" diye geçiriyorsunuz.  İhtiyacınız olan tüm özellikleri kapsayan bir yazılıma sahip olabilirsiniz. İş yazılımları  her faaliyet alanına hitap edebilir. Önemli olan nokta, sizin tam olarak neye ihtiyaç duyulduğunu tam olarak belirleyebilmenizdir.


 

BİZE AR-GE DESTEĞİ VERİN


Teknik yazılım geliştirme süreçleri bizimle ilgilidir. Sizinle ilgili olan ise işin ar-ge kısmıdır. Kafanızda programı oturttuktan sonra aldığınız notlarla birlikte bize gelerek bilginizi sunacak, ar-ge desteği vereceksiniz. Ardından tüm bu bilgiler yazılımsal açıdan incelenecek ve bir çalışma programı çıkarılacak. Siz de her aşamada bilgi sağlamaya ve destek vermeye devam edeceksiniz. Çünkü yazılımcı sizin faaliyet alanınızın inceliklerine hakim değildir.


 

KENDİ YAZILIMINIZA SAHİP OLUN


Özel proje yazılımın geliştirilme süresi, sizin isteklerinize, işin detaylarına ve karmaşıklığına göre farklılık gösterir. Bu sürenin sonunda test işlemleri başlar. Porgram test aşamasından da başarıyla geçtikten sonra artık kullanıma hazır hale gelir. Dilerseniz bu programı lisanslama yöntemiyle sizin gibi ihtiyaç sahiplerine de satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

 

Sizin de özel bir web yazılıma ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçiniz.